Nowość w ofercie – szafki drewniane z lustrem i oświetleniem LED

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów wprowadziliśmy do oferty niezwykle praktyczne i eleganckie szafki z lustrem oraz oświetleniem LED. Produkt ten łączy w sobie funkcjonalność mebla oraz lustra pozwalając na schowanie kosmetyków oraz innych drobiazgów, a także wykonanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnych.

Szafki lustrzane powstają z wysokiej klasy belgijskich tafli oraz korpusu, który w zależności od potrzeb klienta, może zostać wykonany z płyty laminowanej, fornirowanej, drewna naturalnego lub egzotycznego. Szafki lustrzane możemy wyposażyć w szereg rozmaitych akcesoriów podnoszących komfort ich użytkowania. Mogą również powstać na określony przez klienta wymiar.

W szafkach z lustrem zastosowaliśmy nowoczesne i bardzo solidne zawiasy marki BLUM z funkcją cichego i delikatnego zamykania. Modele z naszej nowej kolekcji dostępne są w wielu kolorach oraz wzorach. Oferujemy również możliwość zainstalowania dodatkowego lustra na tylnej ścianie wewnątrz szafki. Kolekcja szafek drewnianych z lustrem i oświetleniem LED to produkty premium dedykowane wymagającym klientom.