Artykuł prasowy: „Biznes meble.pl”

Szanowni Państwo,
w najnowszym numerze prestiżowego magazynu „Biznes meble.pl” ukazał się artykuł na temat jednego z naszych najbardziej innowacyjnych produktów: Monoglassu.

Monoglass jest szkłem laminowanym z osadzoną w środku grafiką. Jego grubość to 4,2mm i wykonany jest tylko z jednej tafli szkła. Dzięki temu uzyskaliśmy wagę o połowę niższą niż w przypadku innych produktów tego typu dostępnych na rynku. Klienci mogą wybrać interesującą ich grafikę z naszej obszernej bazy lub przesłać własny projekt. Monoglass jest więc produktem mocno indywidualnym i niepowtarzalnym.

Jesteśmy w stanie stworzyć kompozycje małe jak i rozciągające się do 250 x 400 cm (wymiary pojedynczej szyby). Rozdzielczość wydruku wynosi 1400 x 720 dpi.

Karolina Matras, specjalista ds. projektowania i sprzedaży mówi o tym produkcie tak:

„Monoglass zyskuje na popularności ze względu na elastyczność i elegancję. Klienci wybierają go bardzo często jako szklane fronty w kuchni zamiast tradycyjnych płytek. Jest łatwy w montażu i utrzymaniu oraz bardzo odporny na działanie czynników zewnętrznych”.
Warto wspomnieć, że produkt ten posiada najwyższą klasę bezpieczeństwa 1B1 i jest zgodny ze standardami ISO 9001 certyfikowanymi przez TÜV NORD.

Zachęcamy do lektury artykułu, który dostępny jest w numerze 11/2013 lub tutaj.

part1

part2