Spot reklamowy

Szanowni Państwo,
Z przyjemnością informujemy, że ukazał się pierwszy spot reklamowy firmy RUKE. Jest to z pewnością śmiały krok marketingowy oraz nowatorski projekt w naszej branży.

W reklamie zaprezentowaliśmy lustro DUOLINE, które jest jednym z najpopularniejszych modeli wśród naszych klientów. Zostało ono wyposażone w liczne oferowane przez nas akcesoria: matę grzewczą, czujnik ruchu, lustro powiększające, zegar LED, moduł Bluetooth. Naszym celem było pokazanie, że nie tylko samo lustro, ale również dodatki w jakie zdecydujemy się je wyposażyć, świadczy o praktyczności tego niezbędnego w każdym domu produktu.

Sam spot opiera się na bardzo ciekawym pomyśle – lustro jest obserwatorem codziennych czynności wykonywanych przez poszczególnych członków rodziny w łazience i ułatwia im je dzięki wspomnianym udogodnieniom.

„Spot jest konsekwencją zmian jakie zachodzą w naszej firmie. W branży szklarskiej taka reklama jest zabiegiem innowacyjnym. Udowadniamy, że nie brakuje nam kreatywności i nie boimy się nowych, odważnych działań” – komentuje Sebastian Rus, Dyrektor Zarządzający firmy RUKE.

Spot jest przygotowany w trzech wersjach językowych: polskiej, angielskiej i niemieckiej. Można go już zobaczyć na kanale firmowym YouTube oraz niebawem w TV. Z pewnością nie będzie to nasze ostatnie słowo w promocji marki RUKE.

Życzymy miłego oglądania!