Zmiana nazwy i logo

Od 1986, czyli roku założenia przedsiębiorstwa Szkło-Lux przez Zbigniewa Rusa, daliśmy się poznać jako solidna i ciesząca się zaufaniem klientów firma.
Przez okres ostatnich 30 lat obserwujemy zmiany na rynku i jesteśmy czuli na potrzeby konsumentów. Nie nadążamy tylko za dynamiką branży, lecz sami staramy się ją kreować.
Sukcesy na rynkach zagranicznych i rozwój działu eksportu zachęciły nas do tego, żeby w dniu 01.01.2016 zmienić nazwę firmy na RUKE.

Nowe logo oraz nazwa o międzynarodowym wydźwięku są naturalną konsekwencją rozwoju oraz elementem otwarcia się na nowe kierunki dystrybucji i ekspansji na rynki zagraniczne. Zabieg ten ułatwi potencjalnemu klientowi wizualną identyfikację przedsiębiorstwa i w znaczący sposób przyczyni się do uzyskania i umocnienia międzynarodowej pozycji marki.

– mówi Sebastian Rus, Dyrektor Zarządzający RUKE.

Naszym celem na najbliższych kilka lat jest zbudowanie silnego i pozytywnego wizerunku firmy RUKE, jako marki nowoczesnej, solidnej i godnej zaufania. Poprzez stałe podwyższanie jakości produktów, zakup i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i maszyn produkcyjnych oraz rzetelne podejście do wykonywanej przez nas pracy dążymy do zdobycia pozycji lidera w produkcji luster łazienkowych w Polsce oraz maksymalizacji udziału eksportu w sprzedaży.
Dziękujemy za ostatnie 29 lat współpracy i wierzymy, że nadchodzący okres przyniesie wiele pozytywnych zmian pozwalając nam jak najlepiej dopasować się do Państwa potrzeb i oczekiwań.