• Spiegel-
  herstellung.

  Ruke ist eine Firma mit langjähriger Tradition und großem Potential für die Zukunft.

 • Glas-
  bearbeitung.

  Dank der langjährigen Erfahrung in der Glasverarbeitung stellen wir erstklassige Qualiät und hohe Zuverlässigkeit sicher.

 • Für Architekten.

  Wir stellen die gute Zusammenarbeit mit Architekten im Bereich von individualisierten Produkten sicher.


1 2 3
01 02 03 03

RUKE.EU - wychodzimy naprzeciw

Witamy na stronie internetowej RUKE – firmy o ugruntowanej pozycji i ponad 30-letnim doświadczeniu w obróbce szkła, produkcji luster oraz szklanych elementów wyposażenia wnętrz i szkła bezpiecznego. Mamy nadzieję, że z łatwością odnajdą tu Państwo najważniejsze informacje na temat naszych produktów i świadczonych przez nas usług.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, podzieliliśmy stronę w taki sposób, aby poruszanie się po niej odbywało się w sposób szybki i intuicyjny, a tekst zawierał jasny i precyzyjny przekaz.

W dziale Produkcja luster wyszczególniono kategorie luster, w których umieszczono zdjęcia i krótkie opisy produktów wraz z danymi technicznymi. W razie potrzeby istnieje możliwość wygenerowania i wydrukowania karty produktu lub wysłania zapytania odnośnie konkretnego artykułu bezpośrednio ze strony, na której obecnie się znajdujemy.

W zakładce Obróbka szkła znajdą Państwo najważniejsze informacje na temat hartowania, laminowania oraz szlifowania szkła a także innych metod obróbki tego materiału.

Wiele inspirujących wizualizacji przedstawiających nasze lustra w nowoczesnych aranżacjach odnajdą Państwo w dziale Dla architektów.

Do pobrania jest także najnowszy katalog naszych produktów.

Jeśli zechcą Państwo dowiedzieć się o nas czegoś więcej, zachęcamy do kliknięcia na zakładkę O firmie , gdzie będą mogli Państwo przeczytać o początkach i rozwoju naszego przedsiębiorstwa. W Aktualnościach zamieszczamy bieżące relacje na temat wdrażanych przez nas nowości i wydarzeń związanych z naszą działalnością.

Wierzymy, że Państwa wizyta na naszej stronie przerodzi się w pełną sukcesów współpracę. W razie pytań, chętnie służymy pomocą, a wszelkie dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt.