O praktyczności lustra świadczy nie tylko ono samo, ale także akcesoria, w jakie zdecydujemy sie je wyposażyć. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom oszczędzimy czas i zyskamy komfort użytkowania wybranego przez nas lustra.

 

Lusterko powiększające

Jeden z najbardziej praktycznych elementów wyposażenia łazienki. Lustro o optymalnym powiększeniu x3 i średnicy 14cm z możliwością montażu dodatkowego podświetlenia ledowego.

Może być zamontowane w wybranym przez klienta miejscu z uwzględnieniem minimalnych odległości od krawędzi i pozostałych komponentów lustra tj. oświetlenie led czy zegar. Średnica lustra wraz z podświetleniem ledowym wynosi 17,5cm; samo podświetlenie ma szerokość 1,2cm.

Zobacz film

Dodatkowy włącznik

Przełącznik tradycyjny

Przełącznik kołyskowy charakteryzujący się prostotą użytkowania i stuprocentową niezawodnością. Montowany jest z tyłu lustra, dzięki czemu jest niewidoczny na jego stronie użytkowej podkreślając tym samym minimalistyczny i nowoczesny wygląd produktu. Nie może być zainstalowany w lustrach z obwodowym oświetleniem.

Zobacz film

 

Czujnik ruchu

Czujnik działający na podczerwień, uruchamiany poprzez ruch ręki z odległości 3-7 cm. Montowany na tylnej stronie lustra w szczelnej obudowie. Dzięki bezdotykowej obsłudze jest niezwykle higieniczny i wygodny, może być uruchamiany mokrymi dłońmi. Specyfika przełącznika uniemożliwia jego instalację w modelach luster z obwodowym oświetleniem.

Zobacz film

 

Przełącznik dotykowy

Propozycja ultranowowczesna. Przełącznik sensoryczny uruchamiany delikatnym dotknięciem palca w postaci koła o średnicy 1,5cm. Instalowany jest w szczelnej obudowie na tylnej stronie lustra w miejscu uprzednio specjalnie wypiaskowanym. Ledowe podświetlenie pozwala na bezproblemowe zlokalizowanie przełącznika w ciemnym pomieszczeniu. W trybie pracy świeci na niebiesko, w trybie spoczynku na zielono. Przełącznik automatycznie wyłącza się po 30 minutach od momentu włączenia. Szczególnie polecany do wyposażenia pomieszczeń hotelowych czy gościnnych.

Zobacz film

 

Regulator jasności

Pozwala na zmniejszenie lub zwiększenie intensywności oświetlenia celem uzyskania pożądanego na dany moment efektu. Regulacja odbywa się poprzez dotknięcie palcem zaznaczonego obszaru i przytrzymanie go do momentu uzyskania odpowiedniej jasności. Maksymalna intensywność świecenia sygnalizowana jest poprzez podwójne mignięcie oświetlenia.

Zegar LED

Cyfrowy wyświetlacz o wielkości 2x5cm z możliwością montażu w niemal każdym wybranym miejscu na lustrze.

Podświetlenie ledowe cyfr dostępne w 5 kolorach: białym, żółtym, zielonym, niebieskim oraz czerwonym. Wyłączenie zegara z zasilania nie powoduje utraty zapisanych ustawień tj. godzina, data. Zegar zapamiętuje wprowadzone ustawienia.

Mata grzewcza

Cienka mata z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Naklejana z tyłu lustra rozgrzewa taflę zapobiegając jej zaparowywaniu. Szczególnie przydatna podczas kąpieli.

System nagłośnienia bluetooth

Zestaw bluetooth wyposażony jest w dwa głośniki stereo oraz kompaktowy moduł montowany pod szczelną osłoną lustra.

Za pomocą urządzenia posiadającego technologię bluetooth można połączyć się z system w lustrze i bezpośrednio z niego odtwarzać muzykę w wysokiej jakości dźwięku. Aktywacja urządzenia następuje natychmiastowo po włączeniu lustra. Cały komplet jest niewielkich rozmiarów i może być zainstalowany na każdym lustrze.

Zobacz film

LED RGB

Idealne rozwiązanie dla wielbicieli koloru. LED w opcji RGB umożliwi nam zmianę koloru oświetlenia naszego lustra w dowolnym momencie.

Nazwa RGB wywodzi się od trzech pierwszych liter angielskich nazw barw: R- red- czerwony, G-green- zielony i B-blue- niebieski. Kolory te w formie małych diód zamontowanych obok siebie na jednym pasie ledowym mieszają się ze sobą pozwalając nam uzyskać w ten sposób aż 20 innych barw oświetlenia. Do zestawu dołączony jest pilot, za pomocą którego sterujemy oświetleniem – wyborem barwy oraz jednej z kilkunastu dynamicznych funkcji oraz jasności świecenia w 5-stopniowej skali.

Zobacz film

Gniazdko na maszynkę

Gniazdko montowane z boku lustra, pozwala nie tylko na wygodne golenie się maszynką elektryczną, ale również na podłączenie suszarki lub podładowanie telefonu komórkowego.