RUKE to najwyższa jakość usług i nowoczesny design

aboutJakość, innowacyjność, estetyka – to kryteria, które wyznaczają filozofię i kierunek rozwoju RUKE. Konsekwentne włączanie tych ideałów w strategię biznesową przedsiębiorstwa pozwoliło na stworzenie bogatej oferty z szerokiego zakresu usług szklarskich.

  • Nasza działalność obejmuje:
  • produkcję luster LED,
  • produkcję luster tradycyjnych,
  • produkcję luster w ramach,
  • obróbkę szkła,
  • produkcję szklanych komponentów wyposażenia wnętrz,
  • produkcję szkła bezpiecznego,
  • realizację projektów na bazie szkła płaskiego na potrzeby budownictwa i architektury.

Liczne certyfikaty, nagrody oraz wyróżnienia poświadczają wysoką klasę oferowanych artykułów oraz nastawienie na realizację innowacyjnych i wizjonerskich projektów.

Tworzymy dla naszych klientów już od 1986 roku

zmiana-nazwy-na-RUKE1

text2Ponad 30 lat istnienia na rynku szklarskim umożliwiło nam zdobycie niezbędnego doświadczenia i umiejętności dostosowywania się do zmiennych warunków rynkowych. Dzięki temu tworzymy produkty, które są zgodne z aktualnie panującymi trendami, a jednocześnie odpowiadamy na wszystkie potrzeby naszych klientów – niezależnie od poziomu skomplikowania projektów.  Nasza pasja i zaangażowanie sprawiły, że staliśmy się jednym z największych producentów luster łazienkowych w Europie.

Początki naszej firmy sięgają roku 1986, kiedy Zbigniew Rus założył zakład specjalizujący się w obróbce szkła. Funkcjonował on wówczas jako kilkuosobowe przedsiębiorstwo pod nazwą Szkło-Lux. Z biegiem lat coraz większe sukcesy na rynku regionalnym oraz satysfakcja klientów stały się motywacją do rozbudowy firmy, jak również wprowadzenia innowacyjnych rozwiązań technologicznych, poszerzania i uatrakcyjniania oferty.

Z uwagi na dynamiczny rozwój firmy grono naszych pracowników stale się powiększa. Posiadamy również przedstawicieli handlowych reprezentujących nas na teranie całego kraju. Dysponujemy własnym transportem oraz rozległym parkiem maszynowym, który rozlokowany jest na powierzchni ponad 3000 m2.

 

Budujemy silny wizerunek firmy na europejskim rynku

text3Szkło-Lux stał się marką znaną i cenioną na terenie całej Polski. Dotychczasowe osiągnięcia zachęciły nas do wyjścia z inicjatywą poza granice kraju. Rozwijana od kilku lat sprzedaż na terenach Niemiec, Wielkiej Brytanii, Austrii, Francji i wielu innych państw europejskich spotkała się z dużym zainteresowaniem nowych odbiorców i zaowocowała znacznym zwiększeniem nakładu produkcyjnego.

Naturalną konsekwencją otwarcia się na nowe kierunki dystrybucji i ekspansji na rynki zagraniczne stała się zmiana logo oraz nazwy firmy na RUKE. Zabieg ten ma ułatwić potencjalnemu klientowi, niezależnie od narodowości, wizualną identyfikację przedsiębiorstwa oraz przyczynić się do uzyskania i umocnienia jego międzynarodowej pozycji.
W perspektywie najbliższych lat pragniemy zbudować silny i pozytywny wizerunek firmy RUKE jako marki nowoczesnej, solidnej i godnej zaufania.

Zdobyte przez nas nagrody i certyfikaty

Liczne ceryfikaty, nagrody i wyróżnienia potwierdzają wysoką jakość oraz niezawodność naszych produktów.

W 2014 roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę Diament Meblarstwa, przyznaną za autorski produkt szklarski Monoglass jako wybitne osiągnięcie inżynieryjne w branży meblarskiej. Tytuł Dobry Design rekomenduje oryginalne wzornictwo naszych artykułów oraz stanowi doskonałe świadectwo naszego nastawienia na realizację innowacyjnych projektów. Najwyższe standardy oferty, przy zachowaniu konkurencyjności cen, poświadcza dodatkowo certyfikat „Najlepsze w Polsce”. Również sam proces produkcji i organizacji pracy przeprowadzany jest ściśle według norm ISO 9001, co potwierdza certyfikat wydany przez TÜV NORD. Inspiracją dla nas jest potrzeba łączenia nowoczesnej i eleganckiej estetyki z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku. Wyróżnienie w konkursie Łazienka-Wybór Roku, promującym produkty wyposażenia sanitarnego, to doskonała motywacja do dalszych starań o zachowanie przez RUKE oferty najwyższej jakości produktów, które nie tylko są zgodne z aktualnie panującymi trendami, ale je wyznaczają.

 

 

Dofinansowanie w ramach Dotacji na kapitał obrotowy – działanie 1.5

Dofinansowanie w ramach Dotacji na kapitał obrotowy – działanie 1.5 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020

Nr umowy: POPW.01.05.00-06-0272/20-00

Umowa o dofinansowanie Projektu: Dotacje na kapitał obrotowy, w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Tytuł projektu:  „Dotacje na kapitał obrotowy”

Cel Projektu: Utrzymanie prowadzenia działalności gospodarczej.

Opis projektu:  Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

Firma uzyskała dofinasowanie w kwocie 246 450,51 zł co stanowi 100% kwoty  kosztów kwalifikowanych.

——————————————————————————————————————————

Informacje o dofinansowaniu