Nowość w ofercie: lustra LED

Szanowni Państwo,
z dumą ogłaszamy, że wśród naszej bogatej oferty luster są od teraz dostępne lustra podświetlane LEDowo. Jest to absolutna nowość na rynku i z radością oferujemy Państwu ten innowacyjny produkt jako jedni z pierwszych.

Do produkcji tych luster wykorzystujemy wysokiej jakości taśmy LEDowe ze specjalnie opracowaną techniką instalacji i osłony oświetlenia. Skutkuje to skupieniem maksymalnej ilości światła oraz jego delikatnym rozproszeniem w przeznaczonych do tego obszarach. W porównaniu do innych rodzajów oświetlenia, LEDy gwarantują optymalną wyrazistość i jasność świecenia bez efektu rażenia.

Więcej o tym produkcie mówi Sebastian Rus, Dyrektor Zarządzający:

Nasze lustra LEDowe charakteryzują się oryginalnym i nowatorskim wzornictwem. Nasi projektanci zadbali, aby odpowiadały one najnowszym trendom i trafiały w gusta nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki opracowanej przez naszą firmę specjalnej technologii produkcji i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, oferujemy najnowocześniejsze lustra podświetlane LEDowo na rynku. Pracujemy na jednych z najlepszych maszyn do obróbki szkła, co gwarantuje najwyższą jakość produktów. Potwierdzeniem tego jest certyfikat Najlepsze w Polsce oraz certyfikat jakości ISO 9001.

Oferowany przez nas produkt można śmiało opisać w trzech słowach: elegancja, innowacja, jakość.