Nowy katalog

Dynamiczny rozwój firmy, zmiana logo oraz nazwy, a także wprowadzenie nowych akcesoriów i produktów zaowocowały powstaniem katalogu na rok 2016. Jest on dostępny w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Najnowszy katalog ukazuje ewolucję firmy – opis jej początków i rozwój, aż po bieżącą działalność oraz prezentuje znane produkty w zupełnie nowych odsłonach.

Prosta i funkcjonalna forma została wzbogacona o ciekawe wizualizacje. Różne modele luster można obejrzeć w „kontekście” – zaprezentowano je bowiem w łazienkach o szerokim przekroju stylów. Ma to na celu ukazywać ciekawe rozwiązania i inspirować.

Oprócz dotychczasowych modeli, które zyskały nowe atrybuty, aktualny katalog to jednocześnie nasze świeże i oryginalne spojrzenie na branżę luster.
Produkty RUKE odpowiadają obecnym trendom: można je wyposażyć w moduł Bluetooth lub lustro powiększające. Wyznaczamy także nowe kierunki w aranżacji wnętrz, co odzwierciedla chociażby seria luster tradycyjnych Arco, model Lapis, okrągłe lustro z efektem 3D.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym katalogiem na rok 2016 (dostępnym w wersji online tutaj) oraz stroną internetową, które stanowią bardzo wygodne narzędzia do przeglądania i uzyskiwania informacji o naszej ofercie.